Hatalı dudak dolgusu kabus oldu

Rachael Knappier isimli İngiliz kadın, eğlenmeye gittiği partide alkolün etkisiyle dudak dolgusu yaptırmaya karar verdi fakat dolguyu yapan şahsın tıbbi eğitimi olmadığından hiç haberi yoktu.

Rachael Knappier, bir arkadaşının evinde düzenlenen botoks partisine arkadaşları ile vakit geçirmek ve alın kırışıklıklarını azaltmak için gitmişti fakat nelerle karşılaşacağından haberi yoktu.

Genç kadın, ciddi bir komplikasyon sonucunda  üst dudağını neredeyse tamamen kaybetmişti.

Partiden önce dudaklarına dolgu yaptırmak gibi bir düşüncesi olmayan Rachael; arkadaşının güzellik uzmanını çok övdüğünü ve hiç aklında olmamasına rağmen dudaklarına dolgu yaptırmaya karar verdiğini ifade ediyor.

Rachael dudaklarıan dolgu yaptırmadan önce bu şekilde görnüyordu:

Rachael’in ifadesine göre kendini güzellik uzmanı olarak tanıtan şahıs, alın kırışıklarına botoks yaparken ufak bir müdahale ile dudaklarını daha güzel bir görünüme sokabileceğini söyledi. Rachael’in karar vermesi hiç uzun sürmedi çünkü dudakları onu en çok rahatsız eden şeylerin başında geliyordu.

Hemen dudak dolgusu yaptırmaya karar veren kadın; çok acı veren bu işlemden bir kaç saat sonra kendini daha iyi hissetmeye başladığını fakat aynaya baktığında şok geçirdiğini ifade ediyor.

Rachael’nin dudakları, bu işlemden sonra inanılmaz derecede şişti.

Eski haline geri dönebilmek için acı verici birkaç operasyon geçirmek zorunda kalan kadın ve bu süreçte dudaklarındaki şişliğin yavaş yavaş inmeye başladığını fotoğrafladı.