Kediler için karton kutularla eğlenceli oyun alanları inşa edin

Tayvanlı mimar çift; 2015 kışında sahiplendikleri Chacha ve Lily adlı 2 sevimli kardeşin zaman içinde gözlemledikleri ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri modern ve kullanışlı sistemi görücüye çıkarıyor.

Kedilerin karton kutuları çok sevdiği pek çok kişi tarafından bilinir. A Cat Thing adlı Tayvan markası, modern tasarımlı modüler karton kutu koleksiyonuyla kedilerin keyifle vakit geçirebileceği müthiş alanlar inşa etmeyi mümkün kılıyor.

Kediler için tasarlanan bu sıra dışı koleksiyonda; çeşitli montaj seçenekleri ile özelleştirilebilen yatak odası, oturma odası, balkon ve rampa’dan oluşan dört temel alan bulunuyor. Minimalist bir görünümle, kutular küçük bir bina gibi istiflenebilir veya çevresini gezip etrafı gözetleyebilecekleri alanlar oluşturulabilir.

Tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılan ürünler kediler için toksik olmayan maddelerden yapılmaktadır. Kedinizin keyifle vakit geçireceği alanları inşa ederken siz de çok eğleneceksiniz. Montaj esnasında herhangi bir alete ihtiyaç duymayacağınızı da hatırlatmak isteriz.

A cat thing